XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 45
ID: 013045

PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z drogą
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:50 x 65,5 cm
61 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Ign. Pieńkowski"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:4800 zł