Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
KONARSKI Jan
LOT 20 | ID: 013020 |
KONARSKI Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przejażdżka |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 14,2 x 13 cm 29,5 x 28,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "J. Konarski" Przy lewej górnej krawędzi obrazu widoczne pęknięcie warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 7500 zł |
| Cena uzyskana: | 7500 zł |