Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 4 | ID: 013004 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan i dziewczyna |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 49,5 cm 49,5 x 64,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Jerzy Kossak" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 25000 zł |