Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 2 | ID: 013002 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele góralskie (1938) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 53 x 69 cm 66 x 81,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938" | |
| Cena wywoławcza: | 17000 zł |
| Cena uzyskana: | 27000 zł |