Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
ABAKANOWICZ Magdalena
LOT 60 | ID: 013060 |
ABAKANOWICZ Magdalena BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Z cyklu "Oblicza" - 2 (2004) |
Technika: | akryl, tusz, papier |
Wymiary: | 28 x 21 cm 70 x 56,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany śr.d.: "MA | Magdalena Abakanowicz 2004" Opisany ołówkiem na odwrocie: "Z CYKLU "OBLICZA" | 2" |
Cena wywoławcza: | 20000 zł |
Cena uzyskana: | 25000 zł |