Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
TRYBALSKI Paweł
LOT 68 | ID: 013068 |
TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Z cyklu "Pejzaż Aschera" (2013) |
| Technika: | technika mieszana, papier kredowy |
| Wymiary: | 35,5 x 30,5 cm 40 x 50,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "PAWEŁ TRYBALSKI 2013 - PINX." Opisany na odwrocie: "Z CYKLU "PEJZAŻ ASCHERA" - PIGMENT 2013" Na odwrocie pieczątka autorska Pawła Trybalskiego. PRACA NIEDOSTĘPNA | |