Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSSAK Wojciech
LOT 6 | ID: 013006 |
KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Cegielnik (1936) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24 x 40,5 cm 30,5 x 47 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1936" Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodziny Kossaków. | |
| Cena wywoławcza: | 18000 zł |
| Cena uzyskana: | 25000 zł |