XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

KOSSAK Wojciech
LOT 6
ID: 013006

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Cegielnik (1936)
Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 40,5 cm
30,5 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1936"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodziny Kossaków.
Cena wywoławcza:18000 zł
Cena uzyskana:25000 zł