Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 7 | ID: 014007 |
| Tytuł: | Portret Wacława (1967) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 60,5 x 40,5 cm 69,5 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d: "Wlastimil Hofman 1967" PROWENIENCJA: - kolekcja Wacława Jędrzejczaka, - dar od artysty. Więcej o przyjaźni Wlastimila Hofmana z Wacławem Jędrzejczakiem można przeczytać w wywiadzie z Barbarą Mańkowską na naszym blogu [LINK] Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |
| Estymacja: | 15000 - 25000 zł |