XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 7
ID: 014007

Tytuł:Portret Wacława (1967)
Technika:olej, płyta
Wymiary:60,5 x 40,5 cm
69,5 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d: "Wlastimil Hofman 1967"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Wacława Jędrzejczaka,
- dar od artysty.

Więcej o przyjaźni Wlastimila Hofmana z Wacławem Jędrzejczakiem można przeczytać w wywiadzie z Barbarą Mańkowską na naszym blogu [LINK]
Estymacja:15000 - 25000 zł Sprzedaż poaukcyjna