Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
NOWOSIELSKI Jerzy
LOT 55 | ID: 016055 |
NOWOSIELSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret |
Technika: | litografia, papier, ed. 57/300 |
Wymiary: | 29,5 x 19,9 cm 35,7 x 27 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowana ołówkiem p.d.: "JERZY NOWOSIELSKI" Opisana ołówkiem l.d.: "57/300" |
Cena wywoławcza: | 2600 zł |
Cena uzyskana: | 4200 zł |