XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

NOWOSIELSKI Jerzy
LOT 55
ID: 016055

NOWOSIELSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Portret
Technika:litografia, papier, ed. 57/300
Wymiary:29,5 x 19,9 cm
35,7 x 27 cm (z oprawą)
Sygnowana ołówkiem p.d.: "JERZY NOWOSIELSKI"
Opisana ołówkiem l.d.: "57/300"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:4200 zł