XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

MARCZUKIEWICZ Adam
LOT 106
ID: 018106

MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Zimowy pejzaż (1995)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 38 cm
62,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "A.M 95"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2200 zł