XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

DUDEK-DÜRER Andrzej
LOT 112
ID: 018112

DUDEK-DÜRER Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Five Fluxus Bricks II (2002)
Technika:technika mieszana (inkografia), papier
Wymiary:21 x 29,7 cm
23,5 x 32 cm ( z oprawą)
Sygnowany, datowany, numerowany p.d.: "Imp. AD 9/10/02"
Opisany l.d.: "Five Fluxus Bricks II", śr. d.: "tech. mieszana"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od artysty.
Estymacja:1000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna