Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna
LOT 63 | ID: 018063 |
MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Poręba Wielka |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm |
| Sygnowany p.d.: "A. Maślakiewicz-Brzozowska"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |