Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 14 | ID: 018014 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret starca (XIX w.) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 23,2 x 18,2 cm 31,2 x 26 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d. | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |