XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

Autor nieznany
LOT 14
ID: 018014

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret starca (XIX w.)
Technika:olej, płótno
Wymiary:23,2 x 18,2 cm
31,2 x 26 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.
Cena wywoławcza:1600 zł
Cena uzyskana:2800 zł