Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 79 | ID: 018079 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Żydzi przy rozmowie |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 14,3 x 23,3 cm 22,3 x 30 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "S.S[nieczytelne]"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2000 - 3000 zł |