XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

Autor nieznany
LOT 79
ID: 018079

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Żydzi przy rozmowie
Technika:olej, tektura
Wymiary:14,3 x 23,3 cm
22,3 x 30 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.S[nieczytelne]"

Praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]
Estymacja:2000 - 3000 zł