Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 54 | ID: 018054 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaty (1935) |
| Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
| Wymiary: | 56,5 x 50,5 cm 66 x 56,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "K. Szcz[nieczytlene]ki 1935" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1000 zł |