XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

Autor nieznany
LOT 54
ID: 018054

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaty (1935)
Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:56,5 x 50,5 cm
66 x 56,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "K. Szcz[nieczytlene]ki 1935"
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł