Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 99 | ID: 018099 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żaglówki na wodzie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 25,8 x 35,8 cm 29,5 x 39,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "S[nieczytelne]mbs" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1000 - 3000 zł |