XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

Autor nieznany
LOT 99
ID: 018099

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Żaglówki na wodzie
Technika:olej, tektura
Wymiary:25,8 x 35,8 cm
29,5 x 39,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S[nieczytelne]mbs"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
Estymacja:1000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna