Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
RYBAKOWSKI Feliks Marjan
LOT 44 | ID: 018044 |
RYBAKOWSKI Feliks Marjan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zabytki Krakowa: Wawel, Sukiennice, Kaplica Ogrojcowa przy kościele św. Barbary |
Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 17,5 x 35,2 cm 24 x 42 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany ołówkiem śr.d.: "Marjan Rybakowski"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
Estymacja: | 1000 - 2000 zł |