Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
WÓJCIK Henryk
LOT 110 | ID: 018110 |
WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z białym domem |
Technika: | olej, karton naklejony na tekturę |
Wymiary: | 24 x 26,5 cm (w świetle oprawy) 30,5 x 33,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "HEN WÓJCIK"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
Estymacja: | 1000 - 3000 zł |