XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

WÓJCIK Henryk
LOT 110
ID: 018110

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z białym domem
Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:24 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
30,5 x 33,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "HEN WÓJCIK"
Estymacja:1000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna