XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KARMAŃSKI Jan
LOT 68
ID: 018068

KARMAŃSKI Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Letni dzień w ogrodzie (1940)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:50 x 60 cm
65 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "J. KARMAŃSKI 1940"

Estymacja:2400 - 3000 zł