XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

BRZESKI Janusz Maria
LOT 90
ID: 018090

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Tytuł:Projekt okładki "Ryś, wilk i dziewczyna" Janusza Meissnera (1950)
Technika:gwasz, karton
Wymiary:24 x 17 cm
39,5 x 30 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "JMBRZESKI"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł