Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 97 | ID: 018097 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ryby |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 21 x 15 cm 26,5 x 20,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "S.J.Suder" Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
Estymacja: | 2000 - 8000 zł |