XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

SUDER Stanisław Jerzy
LOT 97
ID: 018097

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Ryby
Technika:olej, płyta
Wymiary:21 x 15 cm
26,5 x 20,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J.Suder"
Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka.

Estymacja:2000 - 8000 zł