Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSTUR Karol
LOT 82 | ID: 018082 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Powrót z kościoła |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 35 x 45 cm 39,7 x 49,2 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Kostur" | |
| Cena wywoławcza: | 1100 zł |
| Cena uzyskana: | 1100 zł |