Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSTUR Karol
LOT 83 | ID: 018083 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Po mszy II (1985) |
| Technika: | gwasz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 30,2 x 48,7 cm 38,5 x 57 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "K. Kostur | 85"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 3000 zł |