Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSTUR Karol
LOT 80 | ID: 018080 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Po modlitwie (1981) |
| Technika: | gwasz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 29,4 x 34,4 cm (w świetle oprawy) 48,7 x 55 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Karol Kostur | 1981" | |
| Cena wywoławcza: | 900 zł |
| Cena uzyskana: | 1000 zł |