XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

SZCZERBIŃSKI Marian
LOT 38
ID: 018038

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Katedra na Wawelu
Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:48 x 70 cm (w świetle oprawy)
62,5 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "MSzczerbiński | KRAKÓW"

Estymacja:2000 - 4000 zł