Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 74 | ID: 018074 |
JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Paryża |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 21 x 34 cm (w świetle passe-partout) 36 x 48 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "M. Janikowski"
PROWENIENCJA: - kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż.
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |