Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
REYZNER Mieczysław
LOT 12 | ID: 018012 |
REYZNER Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Modlitwa |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 33,3 x 23,5 cm 37,5 x 27,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Mieczysław Reyzner" Na odwrocie metka i nalepka z Salonu Malarzy Polskich. Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |