XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

SERWIN-ORACKI Mieczysław
LOT 5
ID: 018005

SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Ujanowice (1945)
Technika:olej, papier
Wymiary:35 x 49,5 cm
43 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "m.oracki-serwin | Ujanowice 1945"
Estymacja:2000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna