XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

LIPEŻ Romana
LOT 52
ID: 018052

LIPEŻ Romana BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z prymulkami (1964)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Lipeż 1964"
Na odwrocie odręczna metka z opisem obrazu oraz metka z krakowskiego Biura Wystaw Artystycznych.
Estymacja:4000 - 6000 zł Sprzedaż poaukcyjna