Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LIPEŻ Romana
LOT 52 | ID: 018052 |
LIPEŻ Romana BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Martwa natura z prymulkami (1964) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 100 x 70 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Lipeż 1964" Na odwrocie odręczna metka z opisem obrazu oraz metka z krakowskiego Biura Wystaw Artystycznych. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 4000 - 6000 zł |