XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

PACIOREK Stanisław
LOT 65
ID: 018065

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z wiejską chatą (1941)
Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy)
38 x 43,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Paciorek 941"
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna