XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

STĘPNIAK Rafał
LOT 114
ID: 018114

STĘPNIAK Rafał BIOGRAFIA

Tytuł:Postaci (1997)
Technika:pastel, papier
Wymiary:41,5 x 32,8 cm (w świetle passe-partout)
60,5 x 50,5 cm ( z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Stępniak Rafał 97"

W przypadku tej pozycji nie będzie doliczana opłata aukcyjna.
Cena wywoławcza:100 zł
Cena uzyskana:300 zł