Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
STĘPNIAK Rafał
LOT 114 | ID: 018114 |
STĘPNIAK Rafał BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Postaci (1997) |
Technika: | pastel, papier |
Wymiary: | 41,5 x 32,8 cm (w świetle passe-partout) 60,5 x 50,5 cm ( z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Stępniak Rafał 97" Licytacja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia "Psi Azyl u Żanety" zajmującego się pomocą psom bezdomnym. W przypadku tej pozycji nie będzie doliczana opłata aukcyjna. |
Cena wywoławcza: | 100 zł |
Cena uzyskana: | 300 zł |