Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PAWLIKOWSKI Wiktor
LOT 69 | ID: 018069 |
PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół św. Michała Archanioła w Dębnie (1978) |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 40 x 49 cm 54 x 61 cm (arkusz) 58 x 65,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Pawlikowski 78." PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |