XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

PAWLIKOWSKI Wiktor
LOT 69
ID: 018069

PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Kościół św. Michała Archanioła w Dębnie (1978)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:40 x 49 cm
54 x 61 cm (arkusz)
58 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Pawlikowski 78."
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna