Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor
LOT 78 | ID: 018078 |
PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret Araba (1920) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 26 x 20 cm 30,2 x 23,7 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Poraj Ch. | 1920" | |
| Estymacja: | 1000 - 2000 zł |