XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor
LOT 78
ID: 018078

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Araba (1920)
Technika:olej, tektura
Wymiary:26 x 20 cm
30,2 x 23,7 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Poraj Ch. | 1920"
Estymacja:1000 - 2000 zł