XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KARCZ Włodzimierz
LOT 41
ID: 018041

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Rynek Główny w Krakowie (1983)
Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:43 x 32 cm (w świetle oprawy)
54 x 43 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 1983"
Cena wywoławcza:1200 zł
Cena uzyskana:2000 zł