Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
WEISS Wojciech
LOT 9 | ID: 018009 |
WEISS Wojciech BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret mężczyzny (1946) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 65,5 x 54,5 cm 80 x 70 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.śr: "WWeiss | 1946" |
Cena wywoławcza: | 12000 zł |
Cena uzyskana: | 12000 zł |