Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
WEISS Wojciech
LOT 9 | ID: 018009 |
WEISS Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret mężczyzny (1946) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65,5 x 54,5 cm 80 x 70 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.śr: "WWeiss | 1946" | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |