XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

WEISS Wojciech
LOT 9
ID: 018009

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Portret mężczyzny (1946)
Technika:olej, płótno
Wymiary:65,5 x 54,5 cm
80 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.śr: "WWeiss | 1946"
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:12000 zł