XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 15
ID: 020015

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z kapliczką
Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:19,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
29 x 36 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "BR-RYCHTER-JANOWSKA"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
Widoczny ślad po naderwaniu lewego dolnego naroża podłoża.
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4000 zł