XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

DUDA-GRACZ Jerzy
LOT 66
ID: 020066

DUDA-GRACZ Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Pieśń 9 (2002)
Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:29 x 45 cm
39,5 x 69 cm (wymiary arkusza)
55 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.śr.: "J.D.G.1283/2002."