XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

DUDA-GRACZ Jerzy
LOT 67
ID: 020067

DUDA-GRACZ Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu (1217) (2002)
Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:22 x 52 cm
49,5 x 70 cm (wymiary arkusza)
55 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.g.: "J.D.G.1217/2002."