XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

SŁABIAK Juliusz
LOT 26
ID: 020026

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Napad wilków
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
55 x 77 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"
Łatka na odwrocie płótna (l.g.).