XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

BREITENWALD Roman
LOT 25
ID: 020025

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Wesele krakowskie
Technika:olej, płótno naklejone na sklejkę
Wymiary:44 x 62 cm
60 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "RBreitenwald"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł